Bayraktar Holding’in bir kuruluşu olan EGEFREN’de, QAD ERP paketi kurulumu yanısıra tarafımızdan birçok ekranda şirket bünyesine ve kullanımına uyarlama çalışması yapılmıştır. Ayrıca HP Dumy terminaller ile üretim alanından ve kaliteden veri toplama çalışmaları yapılarak QAD ERP’ye entegre edilmiştir.

Yine Bayraktar Holding’in bir kuruluşu olan EGEENDÜSTRİ’de, şirketin istekleri doğrultusunda özel bir Bütçe projesi geliştirilerek QAD ERP paketine entegre edilmiştir.

Uzunca bir süre proje geliştirilen Konveyör’de, QAD ERP paketi üzerinde birçok ekran için şirket bünyesine ve kullanımına uyarlama çalışması yapılmıştır. Ayrıca üretim alanından veri toplama, Bütçe ve Evrak Takip çalışmaları yapılarak programlar QAD ERP’ye entegre edilmiştir.

Yine uzunca bir süre çalışılan Hisar Çatal Kaşık fabrikasında da QAD ERP paketi üzerinde birçok ekran için şirket bünyesine ve kullanımına uyarlama işlemleri yapılmıştır. Ayrıca üretim alanından veri toplama ve Bütçe yazılımları yapılarak programlar QAD ERP’ye entegre edilmiştir.

Bıçakcılar firmasında QAD ERP paketi üzerinde bazı ekranlarda şirket bünyesine ve kullanımına uyarlama işlemleri yapılmıştır. Ayrıca fabrikanın Depo Yönetim sistemi programı yazılarak bilgiler QAD ERP’ye entegre edilmiştir.

Mebak Makina’da üretim alanından veri toplama çalışmaları yapılarak Dinamo ERP’ye entegre edilmiştir.

GSB Oilless Firmasında yine üretim alanından veri toplama çalışmaları yapılarak Dinamo ERP’ye entegre edilmiştir.

Ünver Group Firmasında da üretim alanından veri toplama çalışmaları yapılarak Dinamo ERP’ye entegre edilmiştir.

Formplast Yalıtım Bantları Firmasının istekleri doğrultusunda Satınalma, Planlama, Üretimden Veri Toplama vb. Web tabanlı yazılımlar geliştirilerek veriler Mikro ERP paketine entegre edilmektedir. Projeler halen devam etmektedir.